SCIO na świecie

Aparat SCIO produkcji firmy Scio International S.R.L., producenta urządzeń medycznych, może pracować w dwóch trybach, gdy do pacjenta podłączone są elektrody oraz bezprzewodowo w trybie „Subspace” – zdalnie, czyli na odległość.

Przy podłączonych elektrodach, takie informacje jak pojemność, indukcyjność, częstotliwość, pobierane są do analizy przez aparat z ciała fizycznego, natomiast w trybie „Subspace” z indywidualnego pola energoinformacyjnego klienta. W każdej wersji aparat wykorzystuje to samo oprogramowanie, bazy danych, analizy zaburzeń i proponowane postępowania terapeutyczne. 
Popularność aparatów marki „SCIO” na świecie stale rośnie. Pierwszy aparat SCIO pojawił się na rynku ok. 30 lat temu (obecnie na rynku jego czwarta generacja).
Z współpracy z urządzeniem SCIO coraz częściej korzystają lekarze, by uzyskać wsparcie w komplementarnej diagnostyce i terapii.

Z informacji od producenta obecnie na świecie pracuje ponad 40 000 urządzeń SCIO, w tym ok. 25% w gabinetach lekarskich.

Jednak Ustawodawcy nie wprowadzają do ogólnego systemu lecznictwa  medycyny energoinformacyjnej, „osiągnięcia nauki i techniki  XXI wieku”.

Więcej szczegółowych informacji o aparacie diagnostyczno-terapeutycznym „SCIO”,zaawansowanych technologiach, międzynarodowej certyfikacji, można znaleźć pod adresem internetowym producenta scioqxci.net